O nas

=OPS=boski_qrdl_logos. Osoba dorosła i dojrzała. Walczy na froncie edukacji wyższej. Społecznik, człowiek dusza. Na bezludną wyspę zabrałby dorobek Tokarczuk i fortepian, żeby grać Chopina.

=OPS=Lipas. Miasto hanzeatyckie nie ma przed nim tajemnic. Buduje, a nie niszczy. Właściciel znanej lodówki, z którą toczy boje o dostęp do netu. Nie wychodzi przed czasem dobrych statystyk.

=OPS=padonis. Znany rękodzielnik kokpitowy. W wolnych chwilach miłośnik natury i martwych ryb. Posiada wszystkie kolekcjonerskie koszulki WOŚPu. Światłolubny. Złota raczka. Kolega Oldy.

=OPS=Darth_Worm. Dzięki jego zaangażowaniu doszło do 3 Oficjalnych Zlotów OPSu! Szacunek! Jego BMW do dziś pamięta boskie kształty. Lubi dobre wibracje.

=OPS=Slider1709. Jego potężny uchwyt gripa, ćwiczony latami na sucho, potrafi zmiażdżyć prostą konstrukcję drąga. Wielbiciel cichego zajścia. Lubi stać na baczność i poranną gimnastykę.

=OPS=RAFEL. Klikacz, samolot bez klikania, to jak wesele bez orkiestry. Algorytmy nie maja przed nim tajemnic. Obserwator życia społecznego, które nie ma przed nim tajemnic, wrażliwy na to, na co idzie publiczna kasa, szczególnie w edukacji.

=OPS=Barti. Telewizor, dywanik z odpowiednią teksturą, kadzidełko, podgrzewacz do herbaty… czego więcej chcieć… no może seks tantryczny przy najnowszej płycie Stinga.