Autor Wątek: Bugi i ciekawostki. Screeny i filmiki.  (Przeczytany 259 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline macieksoft

• L55 Rheinmetall 120 mm
  • Laser Maverick :-)
Bugi i ciekawostki. Screeny i filmiki.
« dnia: Maj 08, 2017, 20:45:50 pm »
Jako że już trochę tego typu screenów wrzuciłem to postanowiłem otworzyć nowy temat.
Generalnie to temat do publikacji nietypowych sytuacji uchwyconych okiem kamery.

No to tak...
...Jak widać AI potrafi walić pociskami HEAT przez gałęzie. Jeśli gracz chce tak kozaczyć to HEAT zawsze wybucha po trafieniu w gałęzie...
T-64 jak widać ma całkiem niezły pancerz boczny :-P
Abrams trafiony w działo z RPG nic sobie z tego nie robi. Jednak trafiony takim samym RPG w przedni pancerz wieży ucierpiał. Ten typ RPG ma chyba jakieś 500mm RHA penetracji więc co do cholery jest grane?!
No i na koniec bonus. Super wytrzymały BMP-1. Wytrzymał kilka trafień z HEATów oraz SABOTów, i to takich co czołgi z tamtego okresu przebijają jak kaczki. W sumie to poszły chyba 3 pociski HEAT oraz 2 pociski SABOT aby go załatwić.

Co do działa to jest taka sprawa że wiele razy trafiałem różnymi pociskami w różne działa czołgowe i ani razu działo nie zostało uszkodzone. To dosyć dziwne. Kiedyś to wystarczyło pierwszego lepszego 12,7 z RWSa walnąć i działo szło na złom.

EDIT:
Abrams ma tam 1511mm RHA przeciwko HEAT. http://www.steelbeasts.com/sbwiki/index.php?title=M1A2_(SEP)
Co jest grane?!
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2017, 20:52:03 pm wysłana przez macieksoft »
DCS:world + A-10C + Ka-50, FSX, ArmA 3 z tysiącem modyfikacji ;-)

Offline Wacha

• Administrator
  • Dzida laserowa
Odp: Bugi i ciekawostki. Screeny i filmiki.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2017, 22:53:59 pm »
Macieju, Macieju nie po to udostępniam licencję za free żeby mi tu SBPro z błotem mieszać tylko żeby ludzi zachęcać do grania !!!! :-)
Wrzućcie to na ich forum, niech się Wam tłumaczą ... :047:

Offline macieksoft

• L55 Rheinmetall 120 mm
  • Laser Maverick :-)
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 09, 2017, 18:31:59 pm »
Jedziemy dalej. Kolejne ciekawe sytuacje uchwycone okiem kamery.

M-60A3 zniszczony przez sojusznika AI. Czyli prawie jak BF2  :053:
Piętą achillesową T-72 jest jego... ...Przedni pancerz... Nawet HEF go przebija :-P
RPG w wersji kinetycznej, przebija czołgi na wylot.

Takie sobie trafienie w peryskop z zabawkowego pocisku APFSDS-T 30mm które urwało łepetynę kierowcy. Dla porównania LEO trafiony w peryskop z prawdziwego SABOTa nic sobie z tego nie robi.
Perfekcyjny strzał z RPG. Może działa się nie da zniszczyć w taki sposób, ale cały czołg już tak :047:

Na koniec, żeby nie było że opluwam SB PRO PE to wrzucam ciekawy feature.

Jak widać brakuje kilku kostek ERA. I to dokładnie tam gdzie uderzały pociski HEAT.
Czyli mamy dokładną symulację ERA. Jakoś developerzy się nigdzie nie chwalili (albo to ja jestem ślepy) że w wersji 4.0 doszedł taki feature. W 3.0 ZTCP kostki były na stałe i nie strzelały, tutaj jak widać jest OK i kostki strzelają.
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2017, 18:39:00 pm wysłana przez macieksoft »
DCS:world + A-10C + Ka-50, FSX, ArmA 3 z tysiącem modyfikacji ;-)

Offline Andres87

• Global Moderator
  • L55 Rheinmetall 120 mm
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 16, 2017, 20:55:11 pm »
Niestety, armata nie ma żadnej kolizji z obiektami i jest faktycznie niezniszczalna.
Tak mi się wydaje, że to jest wina głupawego AI, przy skanowaniu stref obijali by lufę o drzewa, budynki i wszystko inne.  :058:
Wysłane z Atari 65XE za pomocą Klawiatury