Autor Wątek: Odp: Incydenty i wypadki w armii FR - przeniesione  (Przeczytany 2557 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ajzik

• Gość
Odp: Incydenty i wypadki w armii FR - przeniesione
« dnia: Listopad 29, 2013, 08:34:49 am »

Ponoć przed wejściem do wozu kupił i wydoił kilka butelek vodki w sklepie obok.

Rosyjski człowiek to ma mocną głowę - wypił kilka butelek wódki (po polsku tak ten wyraz się zapisuje) i wciąż daje radę prowadzić wóz bojowy. A poważniej - chłopie, ile Ty masz lat ?
Ów kierowca - mechanik z pewnością był pod wpływem i z pewnością nabył dwie flaszki. Ile wypił (sam czy z resztą załogi) nie wiadomo - to tak dla Twojej wiadomości.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2013, 08:42:53 am wysłana przez ajzik »

Offline macieksoft

• L55 Rheinmetall 120 mm
  • Laser Maverick :-)
Odp: Odp: Incydenty i wypadki w armii FR
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 29, 2013, 17:36:46 pm »
Pisałem "ponoć" bo kto wie czy były tylko dwie :026:
A reszty załogi widać nie było, może siedzieli wewnątrz, jednak prędzej wydoił wszystko sam.

I powstrzymaj się od komentarzy na temat wieku, bo to raczej forum pancerne, a nie plotkarskie ;) I na dodatek śmierdzi to trochę trolami z gier typu FPS którzy na wszystkich tylko mówią 12 yrs old kid ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2013, 17:47:08 pm wysłana przez macieksoft »
DCS:world + A-10C + Ka-50, FSX, ArmA 3 z tysiącem modyfikacji ;-)

ajzik

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 29, 2013, 19:02:46 pm »
Generalnie zamierzam powstrzymać się od dalszej, wszelkiej dyskusji z Tobą. A na zakończenie - popracuj nad pisownią - robisz dużo błędów w swoich wpisach, przyda Ci się poza forum, np. w gimnazjum, czy liceum (mam nadzieję, że nie jesteś studentem).

EOT.

Offline macieksoft

• L55 Rheinmetall 120 mm
  • Laser Maverick :-)
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 29, 2013, 19:44:26 pm »
Gimnazjum, liceum? Przestań trolować. Jesteś typowym trolem co od gimbusów wyzywa. Ja Ciebie nie obrażam, więc czemu ty mnie tak trolujesz?
Nie rozumiem tego. Przestań poprostu bo forum to nie miejsce na takie numery. Ja osobiście nic do Ciebie nie miałem, przynajmniej do tego momentu.
Czy sprawia Ci to przyjemność?

A co do pisowni to znowu się czepiasz, zdarzają się błędy, ale czy Ty tylko potrafisz się czepiać?

I lepiej powstrzymaj się od dalszej dyskusji, aż nabierzesz szacunku do ludzi, wtedy nikt nie będzie miał do nikogo pretensji i nikomu nie będą przeszkadzać Twoje posty.

Jeszcze tylko dodam że ja jakimś chyba prorokiem jestem, kurde, wyczuwałem to że zrobi się tu forum jak forum BF3 gdzie ludzie od gimbusów wyzywają.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2013, 19:51:42 pm wysłana przez macieksoft »
DCS:world + A-10C + Ka-50, FSX, ArmA 3 z tysiącem modyfikacji ;-)

Offline John Cool

• Administrator
  • Dzida laserowa
Odp: Incydenty i wypadki w armii FR - przeniesione
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 30, 2013, 14:59:17 pm »
Ja bym jednak stanowczo nalegał na to aby w temacie zapanował spokój. Apel dotyczy obu Panów.
Wiesz ajzik, maciek może i ma niezbyt dojrzałe podejście do sprawy (albo tylko tak to wygląda na forum), ale mimo to uważam że nie powinieneś po nim tak jeździć.
"No chłopcy, kończcie flaszkę i do domu. W nocy ognisko." Kapitan Stopczyk.