Autor Wątek: [Trolling] Mój głos w pewnej dyskusji na FMSL (tylko dla zainteresowanych)  (Przeczytany 2418 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zaratustra

• =OPS= Leader / GG: 2250882
  • Administrator
  • Dzida laserowa
Witam,

Poniższe słowa są kierowane do osób zainteresowanych, czyli tych, które znają forum FMSL, mieszczące się pod adresem http://il2forum.pl

Na FMSL pojawił się post w temacie, w którym "zostałem wywołany do tablicy" - jako Qrdl - przez osobę nie znaną mi osobiście, ukrywającą się pod vulgo Grover. Oto link do rzeczonego tematu i postu http://il2forum.pl/index.php/topic,16667.msg314179.html?PHPSESSID=014a63ce09ac8e87efb2cd2c12a5996f#msg314179

Na FMSL nie jestem obecny od lipca 2012 roku, więc przywoływanie mnie tam, w bieżącym wątku, wydaje mi się cokolwiek dziwne. Pan Grover stwierdza m.in. (via karnalooch): "Chciałbym, że ci, którzy do tej pory najmocniej próbowali mnie zniszczyć lub poniżyć, znaleźli tyle odwagi, żeby pod własnym nickiem/nazwiskiem pojawić się na serwerze i obgadać sytuację, wyjaśnić, przedstawić własne zdanie, zamknąć jakieś niedokończone sprawy i porozumieć się. " Chodzi o serwer TSa prowadzony przez Pana Grovera.

Panie Grover! Z całym szacunkiem dla Pana osoby, nigdy nie było moim celem niszczenie Pana osoby, podobnie jak miliardów innych osób żyjących na tej planecie. W swoich wypowiedziach najwyżej, a i to dość rzadko, oceniałem Pana funkcjonowanie w przestrzeni środowiska związanego z symulatorami. Nigdy nie kryłem się ze swoimi przemyśleniami i tutaj powtórzę ich istotę. Uważam, że Pana działania przysłużyły się do wielu podziałów, zarówno w tzw. wirtualnych dywizjonach jak i funkcjonowaniu FMSLu, z którego odszedłem przede wszystkim dlatego, że nie chciałem wspólnie z Panem być w grupie moderatorów (różnica w rozumieniu na czym polega moderacja tego charakterystycznego Forum). I to tyle, lub też aż tyle. Nie interesuje mnie jakim człowiekiem jest Pan prywatnie, jaki wyznaje Pan system wartości, co Pana interesuje. Natomiast wspólnie funkcjonując w przestrzeni publicznej mam prawo do oceny Pana działań, podobnie jak Pan ma prawo oceniać moje. Nigdy też nie ukrywałem swojego nicku czy imienia i nazwiska. Jeśli chce Pan o tym porozmawiać, to zapraszam na serwer TS RoFa, na którym dość regularnie bywam w okolicach weekendów.

Tako rzecze,
Zaratustra

Offline zaratustra

• Administrator
  • Dzida laserowa
Odp: [Trolling] Mój głos w pewnej dyskusji na FMSL (tylko dla zainteresowanych)
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2014, 17:56:32 pm »
Jeszcze jedna sprawa. Nie wiem jak ja czytałem poprzednio, że mi umknęło:
"...obgadywacze z zamkniętych działów na tanksim.pl (widać Was w logach)".
W sumie jedno określenie ciśnie się na usta - konfabulacja. Z chęcią bym te logi pooglądał. I to w zasadzie z mojej strony koniec uczestniczenia w tym smutnym czarnym PR.

Tako rzecze,
Zaratustra

Offline Wacha

• Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 27, 2014, 21:47:17 pm »
Ty Qrdl (jako stary zbok) to rozumiem ale dlaczego ja zostałem wywołany do tablicy? Chyba powinienem czuć się zaszczycony... a jakoś nie jestem :-)

Offline zaratustra

• Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 27, 2014, 23:12:11 pm »
To oczywiste. Jesteś na tzw. Logach Prawdy u `Tanksima.pl i Przyjaciół`  :026:.