Autor Wątek: Nie pogłębione wrażenia z gry  (Przeczytany 13606 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zaratustra

• =OPS= Leader / GG: 2250882
  • Administrator
  • Dzida laserowa
Odp: Nie pogłębione wrażenia z gry
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 28, 2011, 00:04:54 am »

JA CHCĘ JESZCZE. :) Jeśli ja się tak bawię w singlu to wam mogę tylko zazdrościć multi w SB. :)

Miło czytać, że ktoś tak bardzo docenia tę produkcję jak ja :-). Prawdą jest, że klimat jest ekstra, szkoda, że - jak wspominałem - TvT jest tak zababolony, że granie to frustracja, np. 10 strzałów w myszkę z bliska i nic... Ja wyczekuję z niecierpliwością aż Graviteam zrobi kolejną gierkę tego rodzaju (o czym można poczytać w innych częściach forum) i oby tam było multi, bo inaczej za siebie nie ręczę ;-).
SB ma trochę inny klimat i uboższą grafę. Jedno te gry natomiast łączy - jazda "w pierjot" z okrzykiem uraaaaa! kończy się napisem "Mission Over"  :024:

Tako rzecze,
Zaratustra

arek91973

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 06, 2011, 10:06:03 am »
Dwa pytanka mam. Dlaczego w pierwszej misji kampanii niemieckiej (panzer IV z tym większym działem) nie mam siatki celownika u gunnera? Jak ewentualnie ją włączyć?
Druga sprawa to czy w T-34/76 dowódca może jakos spojrzeć do przodu bo mi wszystko zasłania ta wielka pokrywa włazu, wiem że można spojrzeć przez lornetke, ale czy nie dałoby sie bez niej?

Offline zaratustra

• =OPS= Leader / GG: 2250882
  • Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 06, 2011, 13:21:49 pm »
Niestety, dawno w to nie grałem, więc za bardzo nie pamiętam klawiszologii. Jednak - to doskonale pamiętam - jest ona mocno rozbudowana i wymaga dłuższego czasu na biegłe opanowanie, tj. każde stanowisko ma po kilka widoków, a czasami wielokrotne naciskanie tego samego klawisza też modyfikuje dany widok. Tak więc może sobie wydrukuj tabelkę z klawiszami i metodą prób i błędów może uda ci się coś poradzić.

Tako rzecze,
Zaratustra

arek91973

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 06, 2011, 13:42:22 pm »
To w co teraz grasz?

Offline piter306

• L44
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 06, 2011, 18:15:37 pm »
Witam

Na brak siatki celownika pomaga unofficial patch 0.1, żeby wyjrzeć zza otwartego włazu popchnij mysza do przodu. A tak w ogóle pojawiło się kilka fajnych nowych dodatków i kampanii/misji. Pozdro

Boxster

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 02, 2012, 15:25:49 pm »
Czy nadal jedynym dostępnym patchem jest ten unofficial 0.1? Czy gdzieś na terenie RP można kupić to cudo w wersji box?