Autor Wątek: Steel Armor:Blaze of War  (Przeczytany 55545 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

harley79

• Gość
Steel Armor:Blaze of War
« dnia: Sierpień 30, 2010, 10:45:45 am »
No cos się ruszyło   nowy symulator czołgu  ze stajni "graviteam"

http://www.youtube.com/watch?v=KKoxqG6S3yQ&feature=player_embedded
   :karpik

a tu mały opis

http://www.graviteam.com/games/210.html

Offline zaratustra

• =OPS= Leader / GG: 2250882
  • Administrator
  • Dzida laserowa
Odp: Steel Armor:Blaze of War
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 30, 2010, 11:14:35 am »
Dzięki za newsa!

1) Iran-Iraq war of 1981;

2) Afghanistan 1984;

3) Angola 1987.

:karpik :karpik :karpik :karpik :karpik GDZIE MAM WYSŁAĆ PENSJĘ?!  :karpik :karpik :karpik :karpik :karpik

harley79

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 30, 2010, 11:48:56 am »
Spoko spoko  :777: jeszcze bedzie szansa  sie odwdzięczyć  :banan

Offline zaratustra

• Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 30, 2010, 11:58:16 am »
Ekhm  :058:, ja chciałem przelać kasę na pre-order, a nie w dowód uznania za newsa  :024: :024:

harley79

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 30, 2010, 13:15:26 pm »
 :779: ok przyznaje jest mi głupio  :774:

Offline Wacha

• Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 30, 2010, 14:18:39 pm »
To ja może łyżkę dziegciu zaaplikuję - co wg Was pozwala zaliczyć ten tytuł do gatunku symulacja? Możliwość obsadzenia stanowiska kierowcy lub (cokolwiek to oznacza) inżyniera? Z opisu na stronie producenta wynika, że część symulacyjna kończy się dokładnie w tym momencie a reszta to strategia (RTS) także nie bardzo rozumiem chęć oddania pensji (jeśli masz nadmiar ja chętnie przyjmę bo akurat mi się sprzęt wykrzaczył i muszę pomyślec nad nowym blaszakiem ;) ) zamiast np kupić sobie w końcu updejt do SBPro :P

harley79

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 30, 2010, 14:28:10 pm »
No i cały czar prysł   Już sie do ciebie nie odezwe  na gadulcu  :024: ide się pociąć :024:

Offline zaratustra

• Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 30, 2010, 15:59:07 pm »
Wajcha truje jak rasowy chrupek  :026:
Na stronie jest jak byk podane "Genre: Simulation / Comparable Titles: Steel Fury: Kharkov 1942"
Tak więc nie wiem czy to jego zwiotczenie umysłowe, czy przeoczenie, ale SF to symulacja z pewnymi elementami rts (od biedy przy pewnych ustawieniach można patrzeć zza czołgu). Zresztą cóż złego, że będą pewne opcje taktyczne? Zwracam Wajchowskiemu uwagę, że tak samo jest w SB Pro PE gdzie można na mapie taktycznej posyłać jednostki i całe bataliony, zamawiać artylerię, support z powietrza, etc.

Więc bez marudzenia mi tu proszę, bo zastąpicie miejsce Szarika w legowisku ze zużytych onuc.

Poza tym przypominam, że mieli gotowy produkt Fall Blau, który nie został wydany. Może zmienią tekstury, parametry wozów i będzie nowy sim.

Tako rzecze,
Zaratustra

PS. Mogę Ci Wacha zamiast pensji wysłać debet, ok?  :026:

Offline Wacha

• Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 30, 2010, 19:53:29 pm »
Zwiotczenie to Ty masz w gatkach.
Nie martwię się tym co ma być dodatkowo (elementy strategii) tylko tym czego ma nie być a na chwilę obecną nie widać w zapowiedziach niczego co pozwalałoby tego czołgowego H.A.W.X.a nazwać symulacją czołgu.
"Na stronie jest podane..."
Gdyby tym się kierować to "Wings Over Vietnam" to też symulacja albo Red Orchestra - następna fajna symulacja (wiem bo dałem się nabrać na niską cenę zakupu - nie palę to mnie stać na wyrzucanie w błoto takich kwot) :026:

Offline zaratustra

• Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 30, 2010, 20:10:14 pm »
Czepiasz się  :026:. Kolesie jak na razie zrobili jedną, realistyczną, symulację, czyli Steel Fury: Kharkov 1942. Mam to, grałem i daleko temu tytułowi do arkadówki typu hałks. Inny tytuł jest rtsem, nomen omen też Charków, który trzyma poziom realizmu. Następna sprawa to wydawca Paradox Interactive, który raczej chłamu nie wydaje i chyba też zaczyna "robić" w symulacjach vide SS Extreme.
Trudno zatem od razu nastawiać się na nie... Tak jak już pisałem - myślę, że jest to Fall Blau, którego nie wydali jak padło (niestety) Lighthouse Interactive. Prawdopodobnie już opylili prawa do FB, nie wyszło, a oni nie mogli tego publikować i tyle. Zwróć uwagę ile jest kombinacji z FC i FC2. FC2 stand alone i co? Ze względów formalnych związanych z umowami z UBI na Lock Ona, nie wydali tego jako samodzielnej gry, tylko, że niby musi być LO zainstalowane na kompie, że to niby dodatek.
Tak więc nic, a nic nie wskazuje, że Graviteam ma zamiar wypuścić strzelankę, a ty Wacha marudzisz, bo lubisz  :026:

Tako rzecze,
Zaratustra

ps. Zapomniałem o T-72, to chyba też ich tytuł, tylko w nieco innych zespołach.

Offline Wacha

• Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 30, 2010, 20:18:13 pm »
Może i marudzę ale przynajmniej nie uprawiam polityki życzeniowej i nie jaram się przedwcześnie. Wyjdzie i okaże się być symulacją zgodnie z definicją to pewnie pogramy bo teatry działań ciekawe. Ale póki co nie wygląda na to.

Offline zaratustra

• Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 30, 2010, 20:32:06 pm »
Zapowiedzi symulatorów czołgowych jest tyle, że szok, faktycznie nie ma co się jarać  :024:
Jeszcze więcej jest symulatorów, czy choćby zwykłych gier, które jako teatr działań mają Angolę lub wojnę Iran-Irak  :024:.

Owszem, podnieciłem się, jakoś jeszcze mi to w moim wieku przychodzi stosunkowo szybko i długo się trzyma :026:, ale w zalewie kolejnych fps, w których walczy się w Iraku czy bliżej nie określonej pustyni z jakimiś terrorystami, którzy obowiązkowo mają kałasznikowa i turban i zaatakowali wolność demokrację i american way of life, człowiek widząc zapowiedź tego typu może się uradować... Przemyśl to Wacha, rozruszaj zwiotczałą masę, to może się też podniecisz - całkiem miły stan  :026:

Tako rzecze,
Zaratustra

Offline Wacha

• Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 30, 2010, 20:46:26 pm »
Ja mam to dobrze obcykane i powiem Ci jedno - zamiast wspierać z własnych zasobów byle projekt mający czelność samozwać się symulacją czołgową lepiej wykorzystaj możliwości tych już obecnych, zakupionych i sprawdzonych.

Offline piter306

• L44
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 31, 2010, 14:57:11 pm »
Byle wyszła, w zapowiedziach nic nie ma o rts-ie, więc musi być to podobne/oparte do Steel Fury. A to jest bardzo dobry symulator, z jedną wadą - mało misji. A tu jest zapowiedź dynamicznej kampanii. Trzymam kciuki za producentów i delikatnie odkładam kasę na nowego blaszaka :).

A wy Wacha graliście choćby w demo Steel Fury?