Autor Wątek: MaSzyna - symulator pojazdów szynowych  (Przeczytany 1497 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Andres87

• Global Moderator
  • L55 Rheinmetall 120 mm
MaSzyna - symulator pojazdów szynowych
« dnia: Sierpień 03, 2015, 16:14:21 pm »
Skoro istnieje dział poświęcony Trainz Simulator.

Warto chyba wspomnieć o rodzimym symulatorze kolejowym.

MaSzyna jest darmowym, polskim symulatorem pojazdów szynowych. Program umożliwia wcielenie się w rolę maszynisty i prowadzenie bardzo wielu lokomotyw/pociągów, np. pojazdów serii EU07, SM42, EP09 czy elektrycznego zespołu trakcyjnego EN57. Aplikacja ta jest stale rozwijana i ulepszana. Jej autorami są ludzie, dla których kolej to nie tylko środek transportu, lecz również hobby.

Trailer

http://eu07.pl/
Wysłane z Atari 65XE za pomocą Klawiatury

"Out of commission, become a pillbox. Out of ammo, become a bunker. Out of time, become heroes." - Tank commander Daskal, "The Beast of War"

Offline zaratustra

• =OPS= Leader / GG: 2250882
  • Administrator
  • Dzida laserowa
Odp: MaSzyna - symulator pojazdów szynowych
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 03, 2015, 18:48:56 pm »
Przyjemny symulator, niestety trochę dystrybucja archaiczna, tzn. mam na myśli te różne paczki, archiwa etc. Chyba, że ktoś ma doświadczenie w `grzebaniu się` z modami albo fsxem, to pewnie nie ma problemu :-).

Tako rzecze,
Zaratustra

Offline Andres87

• Global Moderator
  • L55 Rheinmetall 120 mm
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2015, 13:28:47 pm »
To racja, szczególnie najwięcej grzebania jest z dodatkami do niego.  Tak to wystarczy jedna główna paczka i już można grać.
Może nie ma takiej rozbudowanej możliwości tworzenia tras jak Trainz. Za to posiada całkiem dobrze wykonane kabiny.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2015, 13:41:28 pm wysłana przez Andres87 »
Wysłane z Atari 65XE za pomocą Klawiatury

"Out of commission, become a pillbox. Out of ammo, become a bunker. Out of time, become heroes." - Tank commander Daskal, "The Beast of War"

Offline zaratustra

• =OPS= Leader / GG: 2250882
  • Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 12, 2015, 21:02:33 pm »
Od zawsze mam sentyment do polskiego taboru. Może to lata studiowania spędzone na przesiadce w Jaworzynie Śląskiej, a może czas spędzony na Wrocław Gł. :-). Mnie tylko zawsze zastanawiało dlaczego nikt ze zdolnych polskich twórców, nie zrobi czegoś do TS2015. Przecież aż się prosi. Wystarczy prześledzić jak Niemcy rozwinęli się w temacie przez ostatnie 2-3 lata. Praktycznie teraz co 2 trasa i skład, to są DB. Wielce mnie zaskakuje, że ani my, ani zresztą też Czesi, nie robią nic pod TS. Pewnie jakieś plemienne przekonania, tudzież obrzędy  :775:.

Tako rzecze,
Zaratustra