Autor Wątek: =OPS= Rekrutacja  (Przeczytany 1896 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tantal

• L44
Odp: =OPS= Rekrutacja
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 22, 2017, 13:25:24 pm »
Dziękuję iż po aż tak długotrwałym procesie rekrutacyjnym został przyjęty w zaszczytne grono =OPS=  :053:.

Offline =OPS=padonis

• Moderator
  • L55 Rheinmetall 120 mm
  • otwieracz do konserw
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 12, 2018, 00:16:01 am »
Panowie, co myślicie o zaproszeniu w nasze szeregi kolegów Yogiego i Bartka? Latają z nami od jakiegoś czasu, są pełnoletni i chyba mile widziani na lotach...
Oficer polityczny Padi-Van.

Offline RAFEL

• L44
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 12, 2018, 15:40:02 pm »
Ja nie mam nic przeciwko, nie wiem jak dowództwo. Podpytaj ich następnym razem lub na priv.

Offline White_wolf_pl

• Krótka lufa
  • *
  • =OPS= OLD POLISH SPIRIT
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 12, 2018, 19:37:34 pm »
Jestem za, trochę się obyli z nami i wytrzymują presję więc propozycja, jak najbardziej na czasie :)

"Bo jak zagnę na Ciebie parola to ..."  - =OPS=boski qrdl logos
"Ta rakieta leciała prosto !!!"-=OPS=Padonis

Offline =OPS=Lipas

• L44
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 12, 2018, 19:45:47 pm »
Jestem za.

Offline zaratustra

• =OPS= Leader / GG: 2250882
  • Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 12, 2018, 23:44:36 pm »
A to nie jest tak, że to dana osoba powinna wyrazić chęć dołączenia? Nasz problem polega na tym, że mamy taką stronę http://www.tanksim.pl/OPS/about/ , na której trudno znaleźć info o rekrutacji :-).

Offline =OPS=padonis

• Moderator
  • L55 Rheinmetall 120 mm
  • otwieracz do konserw
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 13, 2018, 00:36:23 am »
Zakładałem, że jest to tak, że my składamy komuś propozycję. Przynajmniej tak to odczułem... A ta osoba wyraża chęć lub  też nie.

Offline zaratustra

• Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 13, 2018, 01:06:08 am »
Można to poddać dyskusji. W okresie założycielskim faktycznie tak było, tzn. delikwent był obserwowany i składano mu propozycję. Teraz to się zastanawiam czy przypadkiem już nie jesteśmy na tyle rozpoznawalni, że powinniśmy określić jakieś zasady rekrutacji i czekać na chętnych. Z drugiej strony pojawiły się falkonowe przechrzszty z dywizjonem, więc może potencjalny chętny dać nam "kosza" licząc na więcej (nawet zaczynam się zastanawiać czy =OPS= nie zacznie się kruszyć na rzecz neofitów DCSa), a tego raczej byśmy nie chcieli. No chyba, że coś jest już na rzeczy, w rozmowach nieformalnych, to sobie możemy to jutro (sob.) przedyskutować przy okazji lotów.

Tako rzecze,
Zaratustra

Offline RAFEL

• L44
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 13, 2018, 08:08:06 am »
Wydaje mi sie ze ostatnia misja coopowa pokazala czego oczekuje wiekszosc graczy. OPS znany jest bardziej z "Rzezni nr 5" jaka jest Polonez. Zatem tak moze byc, ze ludzie faktycznie nie beda walic drzwiami i oknami ale czy to zle? Co nie zmienia faktu, ze mozna zaczac dyskusje o mozliwych zmianach/usprawnieniach np na polu rekrutacji.

Offline =OPS=padonis

• Moderator
  • L55 Rheinmetall 120 mm
  • otwieracz do konserw
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 13, 2018, 10:30:13 am »
Wszystko ma swoje zalety "Rzeźnia nr 5" uczy walki jak nic innego :) , ostatnia misja dodaje kooperację. Trudno jest pogodzić wszystkich, jednak kto chce latać z =OPS= to wiemy, co nie przeszkadza nam latać też z innymi.  Nie ma co panikować, jak dla mnie =OPS= to ekipa dogadanych kolegów, którzy dobrze się czują w swym gronie i to chyba jest najważniejsze.
Jeśli nie widzicie nic przeciwko, to wystosuję odpowiednią notę-list do w/w kolegów. A o formach dalszej rekrutacji oczywiście możemy pogadać. Boski a ty kupony masz, czy są zblokowane?

Offline zaratustra

• Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 13, 2018, 12:08:07 pm »
Ja miałem dłuuugi weekend, a dziś też mam obowiązki, choć liczę na latanie wieczorem :-).
Odnośnie różnych form latania. Jako, że jestem tutaj stażem najstarszy, to pamiętam sporo różnych sytuacji, w tym modę na latanie "as real" (2x się pojawiał). Nie krytykuję tego i znałem sporo pilotów, którzy latając na Polonezie w pewnym momencie odczuwali (chyba) niedosyt i szli w świat, a nawet zakładali swoje składy. Lata mijają, woda w Wiśle płynie, a po nich ślad zaginął... Polonez wiecznie żywy. Zatem zalecam lekki dystans, tzn. można pociupciać sobie na boku, pobawić się w wojsko, ale nie podejmować zbyt pochopnych decyzji, chociaż każdą osobiście uszanuję.
My, tzn. OPS, też mamy zaczątki "poważnych" misji, jak choćby Husaria czy Rafel. Macie Panowie już spore doświadczenie, więc trochę mnie dziwi, że musimy latać pod czyimś szyldem (i to greenhornów DCSowych), niż pod swoim. Ale to może kwestia PR, bo Koledzy z innych drużyn zrobili ładny birefing...

Tako rzecze,
Zaratustra

Offline =OPS=padonis

• Moderator
  • L55 Rheinmetall 120 mm
  • otwieracz do konserw
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 13, 2018, 12:27:14 pm »
Przez pierdolnik w wersjach gry i zapowiedzi już, już, już 2,5 , troszkę zbastowałem z misjami. Zapomniałeś o Pancernych Boski... Dla mnie czasem polatanie gdzieś indziej, coś innego, to urozmaicenie, trening z innymi, lub jak wolisz, rozpowszechnianie marki =OPS= na świecie.

Mam zapraszać, czy nie?

Offline zaratustra

• Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 13, 2018, 12:37:31 pm »
Rób wedle uznania, liczę na Twoje wyczucie sytuacji :-).

Tako rzecze,
Zaratustra

Offline =OPS=padonis

• Moderator
  • L55 Rheinmetall 120 mm
  • otwieracz do konserw
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 13, 2018, 12:47:23 pm »
Eeeeee jam prostak bez szkoły i przyszłości a Ty liczysz na moje wyczucie?   :karpik   Odwagi Ci nie brakuje... OK

Offline =OPS=padonis

• Moderator
  • L55 Rheinmetall 120 mm
  • otwieracz do konserw
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 13, 2018, 15:32:47 pm »
No więc oficjalne zapytania wysłałem.