Autor Wątek: Oficjalna strona i forum  (Przeczytany 9840 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zaratustra

• =OPS= Leader / GG: 2250882
  • Administrator
  • Dzida laserowa
Oficjalna strona i forum
« dnia: Listopad 23, 2009, 23:23:33 pm »
Witam,

Nawet się nieźle zdziwiłem...  :o
Oficjalna strona tego symulatora jeszcze całkiem dobrze sobie radzi http://www.battlefront.com/products/t72/news.html
Można sobie zassać demko, ale imo super są tapetki  :banan To chyba chłopaki Arkana (lol krzyż i to nie prawosławny - kogo oni tam łoili lol!!!) i palący się Leo 1A4 w tle  ;D

Chyba sobie tę gierkę sprawię jeszcze raz, ale przez steama, będę uniezależniony od płyty, teraz to kosztuje jakieś 5 ojro. Teraz jak pojeździłem troszkę zachodnimi puszkami, to ciągnie mnie do swoiskich klimatów.

Tako rzecze,
Zaratustra

Offline John Cool

• Administrator
  • Dzida laserowa
Odp: Oficjalna strona i forum
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 24, 2009, 14:16:21 pm »
To ja chyba sprawię sobie na dniach demo i przetestuję czy jest ono grywalne (jako że na wcześniejszych maszynach różnie bywało) zanim zakupię pełną wersję  :)
"No chłopcy, kończcie flaszkę i do domu. W nocy ognisko." Kapitan Stopczyk.

Hegemon

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 24, 2009, 15:22:31 pm »
Na moim kompie-zabytku tj 2.21 Athlon 3500+, Radeon 800XL i 2gb pamięci operacyjnej działa nawet sprawnie. Oczywiście do multiplayer można zrobić jakąś misję gdzie nie ma szczególnie dużej ilości obiektów. Czy ktoś bawił się już edytorem?

Offline Wacha

• Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2009, 22:24:36 pm »
W sumie chyba warto przeczytać przed wydaniem tych choćby nawet 5-ciu eurodolarów:

http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=122802

Przed zakupem przez tfu-Stema poczytaj sobie opinie niektórych "problematycznych" użyszkodników ;)

Offline John Cool

• Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 25, 2009, 22:37:24 pm »
Spasiba Wacha, wprawdzie nie podjąłem jeszcze żadnej decyzji w sprawie ew. zakupu ale nie omieszkam obadać :025: .

"No chłopcy, kończcie flaszkę i do domu. W nocy ognisko." Kapitan Stopczyk.

Offline zaratustra

• =OPS= Leader / GG: 2250882
  • Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 26, 2009, 01:41:17 am »
Mnie korci ta wersja ze steama, bo gra "stacjonarna", którą mam, jak głupia drze się o płytę przy każdym uruchomieniu. Poza tym w Polsce jest polska wersja, a jak się ją sputhuje, to zaczyna być mieszana, co imo oznacza, że polski wydawca odpuścił sobie poprawki wcześniej nawet niż zagraniczny. Kolejna sprawa, to mój obecny soft+hard powoduje spore przekłamania grafy, które uniemożliwiają granie. Może wersja steamowa nie ma tej przypadłości. Tak czy siak.... kupiłbym, ale dla kurażu chyba muszę wcześniej opierniczyć łiski co stoi za wyrkiem lub parę czeskich Krakonosów  :karpik
http://yoyosims.pl/T72BalkansOnFire.html - link do recki, którą niegdyś wysmażył nasz ukochany pistolet maszynowy S., na którego zresztą tutaj czekamy z utęsknieniem  :-*

Tako rzecze,
Zaratustra

Offline Wacha

• Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 26, 2009, 01:57:08 am »
Marudzisz i co najgorsze wymusiłeś na mnie skorzystanie z tfu-Steama...właśnie się ściąga. Jak będzie kiepskie to masz w ....wieżyczkę w SBPPE za czas jakiś.