Autor Wątek: Bośniacy  (Przeczytany 3484 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hegemon

• Gość
Bośniacy
« dnia: Październik 22, 2009, 00:04:59 am »
Czy w grze można grać jako siły Bośniackie?

Offline John Cool

• Administrator
  • Dzida laserowa
Odp: Bośniacy
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2009, 00:57:31 am »
W kampanii? Chyba tylko jako rosyjski ochotnik po stronie Serbów.

Stroną przeciwną są Chorwaci (nie jestem pewien czy Bośniacy też są), zgaduję że być może w pojedynczych misjach można stanąć po ich stronie... o ile w ich dyspozycji są wozy występujące w grze tj. T-34-85, T-55A czy T-72B, a jak wiadomo ci ostatni potrafią Ci wyjechać nawet z Leopardem 1A6 który występuje chyba tylko jako AI.

Możliwe też że da się pokombinować w edytorze map tworząc własny scenariusz. Ale dokładniej będę wiedział jak w końcu dostanę toto w moje ręce :)

"No chłopcy, kończcie flaszkę i do domu. W nocy ognisko." Kapitan Stopczyk.

Hegemon

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 22, 2009, 02:18:01 am »
To muszą być koniecznie Bośniacy bo tylko do nich mam odpowiednią muzyczno-propagandową oprawę która buduje odpowiedni klimat. Oni jak się wydaje byli dość biedni w sprzęt ale zawsze mogli gwizdnąć jakiegoś tanka Serbom:)

Offline John Cool

• Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 22, 2009, 21:31:13 pm »
Generalnie w przypadku byłej Jugosławii było tak że powstałe po jej rozpadzie państewka zabierały z baz wojskowych sprzęt na potęgę, co tylko się da.

Generalnie do podziału były setki czołgów T-55A i ichniej produkcji T-72M1 tj. M-84A. Najwięcej maszyn M-84A zebrali Serbowie, a Słoweńcom, Bośniakom i Chorwatom udało się gdzieś wyciągnąć średnio po 40-70 sztuk.

Swoją drogą, jako że gierka jest ewidentnie w klimacie Bałkanów, oprócz tego T-72B mogli dać ichni M-84A, ale domyślam się że mało kto z kupujących skojarzyłby cóż to w ogóle jest i z przyczyn marketingowych po prostu jest T-72 :)
"No chłopcy, kończcie flaszkę i do domu. W nocy ognisko." Kapitan Stopczyk.