Autor Wątek: [Misja] =OPS=Polonez  (Przeczytany 2084 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline =OPS=padonis

• Moderator
  • L55 Rheinmetall 120 mm
  • otwieracz do konserw
Odp: [Misja] =OPS=Polonez
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 21, 2018, 15:56:32 pm »
Mym zdaniem powinna to być osobna misja, jak Polonez RETRO - powód jest prosty, nie wszyscy będą mieli ten modzik a będą chcieli dołączyć i co?
Padi-Van.

Offline RAFEL

• L44
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 21, 2018, 21:06:42 pm »
Spoko, jestem w trakcie robienia misji "NAM - 69" więc nie było pytania.

Offline zaratustra

• =OPS= Leader / GG: 2250882
  • Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 16, 2019, 14:18:11 pm »
Proponuję dostawić Aviojeta C-101CC z IRkami.

Offline =OPS=Barti

• Krótka lufa
  • *
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 16, 2019, 14:24:25 pm »
Trzeba poprawić jeszcze Mirażki po stronie RED, bo respią się w powietrzu.

Offline =OPS=padonis

• Moderator
  • L55 Rheinmetall 120 mm
  • otwieracz do konserw
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 17, 2019, 09:02:52 am »
Mirki poprawione, 101 wstawione ale bez uzbrojenia.
Padi-Van.

Offline zaratustra

• Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 17, 2019, 16:19:47 pm »
A jak z CA, zostawiamy jak jest, czy wyłączamy, żeby znowu nie było płaczu?  :024:

Offline =OPS=padonis

• Moderator
  • L55 Rheinmetall 120 mm
  • otwieracz do konserw
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 17, 2019, 16:52:06 pm »
Zostawiłem, bo to nie ma znaczenia, następnym razem sprawdzę jak działa odpowiedni przycisk na "K".  :035:
Zakładam jednak, że więcej taki historia nie będzie miała miejsca.
Padi-Van.

Offline =OPS=Airman

• Global Moderator
  • Krótka lufa
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 17, 2019, 17:50:52 pm »
Zostawiłem, bo to nie ma znaczenia, następnym razem sprawdzę jak działa odpowiedni przycisk na "K".  :035:
Zakładam jednak, że więcej taki historia nie będzie miała miejsca.

Zabrzmiało jak upomnienie woźnej za sikanie na ścianę. A niby czemu nie? :058: Podobno motto naszego teamu to :” brudne zagrywki najlepiej premiowane”, a to że komuś ratio spadło i się popłakał to jego problem. Generalnie o ile mnie pamięć nie myli to podciąganie artylerii i vulching zawsze miały miejsce i sam padałem nie raz ich ofiarą, spawnując się 20 razy, tylko po to żeby za chwilę paść czyimś łupem. Niestety wtedy takie praktyki powodowały niezmierną radość i śmiech po stronie blue a serwera nikt nie wyłączał. Podwójne standardy można powiedzieć i proszę nie zrozumieć mnie źle,
ja naprawdę nie zamierzam wywoływać gównoburzy, poczułem tylko delikatny niesmak, bo miałem do wczoraj delikatnie inne wyobrażenie naszej ekipy. Ale skoro chcemy bawić się w przedszkole to nie ma sprawy, też potrafię latać do pani ze skargą. :banan

Offline =OPS=Lipas

• L44
« Odpowiedź #68 dnia: Luty 17, 2019, 18:36:20 pm »
Z tego co pamiętam, taka sytuacja miała miejsce z raz, jakieś parę lat temu. Nie pamiętam kto i co, ale też było wkurzenie. Osobiście tego nie lubię, bo nieco wypacza to sens latania w Poloneza. A i nie każdy ma CA aby się zrewanżować, zresztą nie o to chodzi. To żadna sztuka po cichu wleźć sobie do takiego czołgu czy co tam innego i walić do każdego na lotnisku. Widocznie jak komuś nie idzie w powietrzu, to musi sobie odbić na ziemi :024:. I tyla. To też tak jak ze zrzucaniem atomówki, niby ok. ale rozpieprza zabawę a chyba nie o to chodzi, więc powiedzieliśmy sobie nie.
Co innego w przypadku np. Ka-50 czy Gazeli. Trzeba mieć sporo umiejętności aby się zakraść pod wrogie lotnisko i naparzać. I też może być wkurzenie, jasne, ale to lotniczy element naszej zabawy.
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2019, 18:43:56 pm wysłana przez =OPS=Lipas »

Offline zaratustra

• Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 17, 2019, 18:55:53 pm »
Różnie przez lata bywało, a ja kojarzę przynajmniej 5 osób, które się złamały na Polonezie. Oczywiście ktoś mógł się zirytować podciągniętymi jednostkami, podobnie jak np. 5 z rzędu maverikiem na stojance. Z drugiej strony, zamiast robić `rage quita` można było powiedzieć, poprosić o cofnięcie jednostki. Inaczej dojdziemy do etapu, że przy każdym pierdnięciu wszyscy będą wychodzić.

Offline =OPS=Lipas

• L44
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 17, 2019, 19:14:04 pm »
W sumie Padi nie powinien tak z zamachu zamykać serwera, ja po prostu wyszedłem bo się tak złożyło. Najlepiej jasno ustalić sobie zasady i będzie git.

Offline =OPS=padonis

• Moderator
  • L55 Rheinmetall 120 mm
  • otwieracz do konserw
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 17, 2019, 22:19:59 pm »
Nie raz ktoś wisiał też nad lotniskiem BLUE i walił do nas na lotnisku, przykładowo Barti na śmiglaku nas gnębił. Nigdy nikt nie miał nic złego do powiedzenia na taką grę, udało ci się dolecieć, zakraść, to znaczy że tak ma być. A to jest całkiem inna sprawa niż podciąganie pojazdów AI pod lotnisko, tak samo jak zakazane są atomówki i  zakaz zmiany typu uzbrojenia myśliwców.  Więc to nie są podwójne standardy, bo i są to dwie różne sprawy i nie ma co ich porównywać. Nie w takim celu został zrobiony dostęp do pojazdów naziemnych, a delikatny niesmak to poczułem ja i nie chodzi tu o jakieś chodzenie na skargę. Bo akurat ostatnimi czasy, to ja najczęściej stawiam serwer i latam czy mi dobrze idzie czy źle, nie latam dla ratio, bo cisnę A-10C i kulawym Szerszeniem.
I nie mam ochoty wysłuchiwać, że jestem taki a nie inny lub różnych epitetów pod swoim adresem. Bo ja nikogo nigdy tu nie obraziłem i tegoż samego wymagam od innych.

A ja wywaliłem serwer, bo akurat mi też się tak złożyło, a "woźną" też należy szanować.
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2019, 23:23:35 pm wysłana przez =OPS=padonis »
Padi-Van.

Offline zaratustra

• Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 18, 2019, 11:57:36 am »
Zważywszy, że już były podobne epizody z podciąganiem wojsk, co skutkowało sporą irytacją, która nie ominęła również mnie  :024:, proponuję zakończyć eskalację stwierdzeń i przyjąć, że jednostkami można się bawić, o ile sam gracz w niej siedzi i podejmuje działania, np. siedzi w ZSU-23-4  i strzela sobie do przelatujących ludków. Jednak żeby zapobiec epizodom ze zbyt bliskim podjazdem, to może warto przy lotnisku postawić kilka czołgów, które będą pilnowały obejścia?

Jednak jeszcze raz, przede wszystkim, apelują o pokój :-).

Tako rzecze,
Zaratustra

Offline =OPS=Slider1709

• L44
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 18, 2019, 12:02:46 pm »
Ja Wam mówię, chodźmy się ścigać UAZami na torze w Dubaju :025:.

Offline =OPS=Lipas

• L44
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 18, 2019, 16:54:29 pm »
No właśnie. Dlaczego przestaliśmy latać nad Zatoką, nie wspominając o Nevadzie. Pamiętacie jak się fajnie latało F-5 vs MiG-21 nad Nevadą? Może by tak odświeżyć to i owo. Bartek dorobi namierzanie.