Autor Wątek: Moje prywatne zdanie.  (Przeczytany 97 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline =OPS=padonis

• Moderator
  • L55 Rheinmetall 120 mm
  • otwieracz do konserw
Moje prywatne zdanie.
« dnia: Lipiec 06, 2018, 17:16:52 pm »
Panowie, umieściłem na forum Iłkowym temat z pomysłem, by po śmierci naszego pilota w katastrofie lotniczej, umieścić na forum w grafice czarny pasek lub kokardkę. Co by nie było, to forum pasjonatów lotnictwa. Niestety mój post został wywalony, nie mam żalu o wywalenie go bo może to nie było miejsce na taki temat. Jednak wywalenie go do działu "WuCet", to chyba mało stosowne  na taki temat. Publiczne wyraziłem swą opinię na ten temat, że to troszkę nie miejsce. W odpowiedzi, mój temat został całkowicie usunięty.

Chmyyyyyy, co mam powiedzieć, nie wiem kto, bo nikt się nie przyznał, można było napisać, że niestety nie ma takiej możliwości i już. Myślałem, że to ja, prostaczek, chłopczyk bez Bóg wie jakiej szkoły jestem "MAŁY" .   Przykro mi to mówić i nie sądziłem, że to tam mnie spotka, prędzej na forum ED, ale widać  to nie ja jestem "MAŁY".
Przykra sprawa, ale już nie będę tego roztrząsał tam dalej, szkoda się męczyć i mazać w g....e .

Oficer polityczny Padi-Van.

Offline White_wolf_pl

• Krótka lufa
  • *
  • =OPS= OLD POLISH SPIRIT
Odp: Moje prywatne zdanie.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 08, 2018, 16:28:16 pm »
Wiem że to forum iłkowe jednak prowadzone jest tak,
a nie inaczej 😟
Odpuść Padi,  dobrą inicjatywą jest uczczenie śmierci pilota przez OPS . Czy to wspólna minuta ciszy,  wypadem na cmentarz ze zniczem oraz obowiązkowym karniakiem na zlocie. Nie wszyscy potrafią cenić życie tak bardzo, aby docenić utratę u bliźnich. Takie czasy , a walka jest z wiatrakami 😂

"Bo jak zagnę na Ciebie parola to ..."  - =OPS=boski qrdl logos
"Ta rakieta leciała prosto !!!"-=OPS=Padonis

Offline zaratustra

• =OPS= Leader / GG: 2250882
  • Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 09, 2018, 13:15:43 pm »
Padek, niepotrzebnie się nakręcasz i szukasz sensacji. Na Forum jest dedykowany temat o katastrofach, a inny o tych co odeszli. Ty napisałeś post w dziale DCSa... ja go zamknąłem, wcześniej dodając link do właściwego tematu. Niestety, ktoś, nie ja, przeniósł Twojego posta do kibla, gdzie faktycznie fatalnie to wyglądało. Tak więc to ja postanowiłem go usunąć z kibla i to zrobiłem, zważywszy, że już zdążyłeś napisać nowego posta we właściwym temacie.... Po prostu doszedłem do wniosku, że lepiej jak nie ma posta, niż jak ma być w kiblu, a co gorsza, wywoływać jeszcze kłótnie nad grobem. Z mojej strony nie było żadnej złej woli czy czegoś podobnego. Na przyszłość, żeby uniknąć podobnych zgiegów okoliczności, proponuję pisać posty we właściwych działach i tematach. Forum naprawdę jest spore i bardzo łatwo wywołać w nim bałagan...

Tako rzecze,
Zaratustra

Offline =OPS=padonis

• Moderator
  • L55 Rheinmetall 120 mm
  • otwieracz do konserw
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 10, 2018, 07:49:02 am »
Nie szukam sensacji, jak widzisz prywatne zdanie napisałem tutaj. Tak jak pisałem, nie spostrzegłem tego tematu, dlatego napisałem gdzieś indziej, o czym też napisałem, że to OT i można przenieść temat do odpowiedniego miejsca. Jak zlokalizowałem odpowiedni temat, to już nie mogłem go edytować, więc zamieściłem posta z linkiem do zamkniętego tematu przez Ciebie. W odpowiedzi temat wylądował w  kiblu a potem w czarnej dupie. Mój post to była tylko skromna propozycja a nie powstanie narodowe. Można było go zlać, nic nie mówić, lub odpisać że to nie wykonalne niestety i tyle. Stało się jak stało, trudno, sprawa została zamieciona pod dywan, by przypadkiem inni nie zabrali w niej głosu. Mój błąd, że napisałem nie tam gdzie trzeba, ale wystarczyło wymoderować to właściwie i już. Więc na przyszłość proponuję, nacisnąć guziczek opisany "myślenie" nie tylko po mojej stronie.
Oficer polityczny Padi-Van.