Autor Wątek: Pierwsze wrażanie i czy warto  (Przeczytany 710 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zaratustra

• =OPS= Leader / GG: 2250882
  • Administrator
  • Dzida laserowa
Pierwsze wrażanie i czy warto
« dnia: Grudzień 24, 2020, 00:11:27 am »
Dziń dybry,

https://il2sturmovik.com/store/tank-crew/

Od jakiego czasu mamy nową gwiazdę w jakże skromnej rodzince pancernych symulacji, a jest nią Tank Crew – Clash at Prokhorovka, który funkcjonuje w - nazwijmy to - uniwersum IL-2 GREAT BATTLES SERIES. Co to oznacza dla miłośnika pancerki drugowojennej? Bardzo, ale to bardzo dużo. TC jest symulatorem opartym na nowoczesnych rozwiązaniach jeśli chodzi np. o grafikę, czyli oprócz symulacji jest również ucztą dla oczu, a także umożliwia zabawę VR. Po drugie jest zintegrowany z całym uniwersum IL2 i ze wszystkimi jego mapami oraz maszynami. Czołgami można jeździć na dowolnym istniejącym tam froncie/mapie i mieć w drużynie, albo przeciw sobie dowolny typ maszyny latającej jak i czołgającej się! Tak Panowie i Panie z zakutych puszek, można sobie np. zrobić misję, w której nie dość, że atakuje się czołgami, to i np, dodaje jakiegoś junkersika czy peszkę do pomocy, albo Albatrosa :-).
A teraz najlepsze: wystarczy tylko, ze host ma daną mapę i każdy, nawet jak nie ma jakiegoś dodatku z nią, może się dołączyć i latać/jeździć. To inne podejście niż np. w DCSie, gdzie żeby latać nad jakąś mapą, trzeba ją mieć. W uniwersum IL nie ma takie konieczności, jeździsz/latasz tym co masz na dowolnej mapie, która jest hostowana. Tak więc wystarczy sobie kupić FC i jedziemy gdzie chcemy (ja mam wszystkie dodatki). A jeśli ktoś nie ma FC, to może ma inną, lotniczą część i mógłby polatać i "zająć" się tym co na ziemi.

Tako rzecze,
Zaratustra

Offline Wacha

• Administrator
  • Dzida laserowa
Odp: Pierwsze wrażanie i czy warto
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 26, 2020, 23:49:49 pm »
To brzmi ciekawie!
W dalszym ciagu tesknie za T34 vs Tiger...
Czy jest mozliwe choc w czesci uzyskac ten sam klimat w Tank Crew??

Offline zaratustra

• =OPS= Leader / GG: 2250882
  • Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2020, 00:05:18 am »
To brzmi ciekawie!
W dalszym ciagu tesknie za T34 vs Tiger...
Czy jest mozliwe choc w czesci uzyskac ten sam klimat w Tank Crew??

Jak najbardziej walka 34vsT jest możliwa, chociaż nie wiem dlaczego pociąga mnie ISU (może dlatego, że w za młodu człowiek to skleił z MM). I wiesz... nie ma tak jak kiedyś, że walisz 20 pocisków i nic, a wszystkie wchodzą  :banan. Naprawdę wyrósł konkretny symulator pancerki z DWŚ. Może jeszcze ma pewne wady wieku młodzieńczego, ale przy ekipie, choćby 4v4, a nawet 2v2 dałoby radę nieźle pohasać. Jakbyśmy mieli TC kilka lat temu, to teraz forum by miało milion użytkowników :-). Grafa się domyśl jak jest zajefajna, albo poszukaj na YT.

Offline Grzankowsky

• Krótka lufa
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2020, 19:07:40 pm »
Witam!
Jestem nowy na tym forum. Więc zgodnie z tradycją narobię sobie w papiery pierwszym postem poprawiając admina. W TC nie ma ISU za to jest  SU-152 ze swoją wyrzutnią kartofli. Ale jak już klepnie... :)
Co do budowania społeczności w oparciu o Tank Crew choćby na początku małej.. Moim zdaniem to ma sens :)

Offline rutkov

• L44
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 24, 2021, 22:11:31 pm »
Jest promocja teraz, i bym już chyba kupił ale czekam wciąż na artylerię plot. Bardzo mnie ciągnie do strzelania w samoloty, jak by jeszcze były takie misje w multi  :058:. Taka misja osłona konwoju, albo stanowisk artylerii :034:.

Offline Grzankowsky

• Krótka lufa
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 30, 2021, 15:08:43 pm »
Opl Będzie drogo i osobno. Myślę, ze wstawienie działek jest głównie pod multiplayer i bitwy łączone (coś tam single tez będzie). Ale myślę, ze wszystko zmierza do bitew łączonych. Myśliwce bronią czołgów jak już nie mają nic innego do roboty i czołgiści zaczną bronić się sami. Jeżeli się zbiorą oczywiście :)

Offline Grzankowsky

• Krótka lufa
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 14, 2021, 10:07:21 am »

Zachęcamy bo warto:)
Klip z rozgrywki na serwerze Advance and Secure Planes and Tanks. Czyli moje polowanie na Pantery i inne ustrojstwo.
Miłego oglądania! :)

https://www.youtube.com/watch?v=wbPTZ_qmsnc

Offline rutkov

• L44
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 18, 2021, 22:43:46 pm »
Miodnie to wygląda. Trza kupować.

Offline Grzankowsky

• Krótka lufa
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 22, 2021, 18:46:51 pm »
W mojej ocenie słuszna decyzja. Ewentualnie jeżeli masz inne części Iłka zapraszam na discorda który jest w opisie filmu. Powstał z zamiarem zbierania ekipy w bliżej nie określonej przyszłości. Na razie jest nas kilku ale na pewno ktoś wpuści cię na np. na celowniczego żeby wypróbować. Jak twórcy dają taką możliwość warto temat sprawdzić bo to co podoba się mi nie musi podobać się tobie :)

Offline Grzankowsky

• Krótka lufa
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 27, 2021, 12:39:30 pm »
Nęcenia ciąg dalszy. Cos dla miłośników kotków. Tygrys na serwerze Advance and Secure Planes and Tanks.
Miłego ogladania! :)
https://www.youtube.com/watch?v=Y-MaLPjeWgY