Autor Wątek: Testy multiplayer  (Przeczytany 6048 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hegemon

• Gość
Testy multiplayer
« dnia: Grudzień 07, 2009, 18:20:06 pm »
Testowałem z Boczkiem połączenie przez hamachi i niestety jest spory problem. Gracz który dołączył do gry ma wielkie lagi np. przełączenie się pomiędzy stanowiskami zajmuje kilkadziesiąt sekund co uniemożliwia grę. Może ów problem wynika z konfliktu pomiędzy wersjami językowymi gry albo coś nie tak było z połączeniem. Potrzebna jest jeszcze jeden dodatkowy tester. Wacha szykuj się :047:

Offline Wacha

• Administrator
  • Dzida laserowa
Odp: Testy multiplayer
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2009, 19:14:01 pm »
 :025: - ale ja do testów będę mógł dołączyć dopiero tak bliżej łyk(whiskey)endu - powiedzmy piatnica, bo dzisiaj Tygrysowisko znowu a potem 2 dni odpustu coby Szanowną Małżonkę nie drażnić.

Offline zaratustra

• =OPS= Leader / GG: 2250882
  • Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 07, 2009, 19:24:17 pm »
No to wówczas i ja się dołączę do testów, przeca to posiadam od lat  :777:

Hegemon

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 07, 2009, 19:57:22 pm »
:025: - ale ja do testów będę mógł dołączyć dopiero tak bliżej łyk(whiskey)endu - powiedzmy piatnica, bo dzisiaj Tygrysowisko znowu a potem 2 dni odpustu coby Szanowną Małżonkę nie drażnić.

To zajmie góra 20 minut - chce sprawdzic czy ten lag będzie występował czy nie

Offline zaratustra

• =OPS= Leader / GG: 2250882
  • Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 07, 2009, 21:15:23 pm »
Chyba nie takie hop-siup, bo:
1. Muszę wyczyścić płytę, coś się na niej przykleiło, wiem, że to śmieszne, ale seryjnie  :777:
2. W ogóle nigdy nie bawiłem się hamaczi, czy jak to się zwie, a pewnie wymaga jakiejś elementarnej obsługi.

harley79

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 17, 2009, 09:58:12 am »
Jak się łączycie? Podejrzewam że przez hamachi jak tak to poprosze namiary i do dzieła podobnie jak przy t34vstiger mogę grać codziennie :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2009, 10:38:31 am wysłana przez John Cool »

Ziuk

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 21, 2009, 03:42:13 am »
Grałeś już w to po sieci?

harley79

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 21, 2009, 11:34:16 am »
Po sieci kilka razy udało mi się  w to zagrać tylko z tego co pamiętam to instalowałem patha którego znalazłem na  stronie producenta i wtedy to jakoś chodziło trzeba by popróbować

Ziuk

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 21, 2009, 18:47:43 pm »
Najlepiej byłoby jakbyś przetestował grę sieciową z Wachą, Boczkiem lub Ickiem. Jak boczek i icek się do mnie łączyli albo ja do nich to był jakiś dziwny giga lag, o którym już tu pisałem.

Offline Syringe

• Krótka lufa
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 20, 2011, 18:42:18 pm »
Witam.

Czy testy multika miały miejsce? Znów dzięki Uzielowi  :063: nabyłem grę czołganą- tym razem Iron Warriors: T-72 Tank Command.
Bazinga punk!

Offline Wacha

• Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 20, 2011, 19:48:27 pm »
Przykro mi donieść, że nie ma szans na multi w tej grze (tak wyczytałem na jakimś forum dawno temu ale nie pamiętam już gdzie). Schrzaniony jest podobno kod odpowiedzialny za synchronizację pomiędzy graczami.
Jeśli zawartość szufladki pamięci odpowiedzialnej za ten fragment mojego żywota jest aktualna schrzanienie polega na tym, że ten fragment kodu nie istnieje co owocuje wspaniałymi freezami, lagami i temu podobnymi udogodnieniami - podobno.
Nie gwarantuję za prawdziwość żadnej z powyższych informacji ale jeśli nikt inny nie sprostuje tego - będę żył w przekonaniu o swojej racji.
A poza tym gra kiepska nie jest z tym, że nie przyciągnęła mojej uwagi na dłużej.
Dobranoc. :D