Autor Wątek: Train Simulator 2013  (Przeczytany 9342 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wacha

• Administrator
  • Dzida laserowa
Odp: Train Simulator 2013
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 11, 2013, 22:04:42 pm »
Generalnie nie powinno być problemu z najnowszymi sterownikami AMD w wersji nie-optymalizowanej dla Vaio. Wprawdzie zdarzało się, że np nVidia w którejś wersji sterowników ogólnych schrzaniła domyślne ustawienia prędkości obrotowej wiatraków karty (za późno bądź wcale nie wskakiwały na najwyższe obroty) ale nawet takiego babola można wychwycić na początku używania nowej wersji sterowników: włączony GPU-Z w tle z logowaniem powinien dać szybciutko obraz tego co się dzieje ze sprzętem podczas grania.
Tutaj znajdziesz opis w języku angielskim jak poradzić sobie z ewentualnym banem produktów Vaio w sterownikach AMD i choć opisuje się starsze wersje paczki to myślę, że da się to zaadoptować do Twojego konkretnie przypadku (majsterkowicz da radę wszystkiemu - ;) )
Wszystko oczywiście pod warunkiem, że należy w ogóle wykonać jakieś dodatkowe czary próbując instalować standardowe sterowniki AMD. Akurat w tym momencie nie mam pod ręką żadnego wynalazku od Soniacza więc nie mam jak tego sprawdzić - Ty już próbowałeś?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2013, 22:10:43 pm wysłana przez Wacha »

SmokHaosu

• Gość
Odp: Train Simulator 2013
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 11, 2013, 22:13:00 pm »
Udało się zainstalować Catalysta i jakoś poszło. Ah... Ty2 z bydlęcymi wagonami :024:
Dzięki Panowie za podpowiedzi  :banan