Autor Wątek: Train Simulator 2014  (Przeczytany 3543 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zaratustra

• =OPS= Leader / GG: 2250882
  • Administrator
  • Dzida laserowa
Train Simulator 2014
« dnia: Wrzesień 26, 2013, 19:43:33 pm »
Witam,

Parówka dziś pobrała. Jest to kolejny DASRMOWY (tak, tak, polityka podobna do tej z RoF i ostatnio DCSW  :026:) update naszego ulubionego TS2013 do v. 2014. Zmiany są i to nie tylko kosmetyczne. Dziś mogę przyznać, że oprawa graficzna i ogólne wrażenia z 2013 nie były u mnie pozytywne, co spowodowało rzadkie jeżdżenie pociągiem w ostatnim roku. Train Simulator 2014 ma okazję to zmienić, ponieważ już po kilkuminutowej zabawie widać duże zmiany.

1. Wszystko wczytuje się szybciej, już nie trzeba czekać 5 minut, żeby się przekonać, że to jednak nie o tę misję nam chodziło.
2. Co chyba najważniejsze - znacznie wzrosła płynność i ilość fpsów na mojej karcie (Nv 670 GTX). Podniosłem o oczko ustawienia graficzne i jest płynniej niż poprzednio na niższych. Co ciekawe gra nie szarpie - ci którzy w to grają wiedzą o co mi chodzi.
3. Menu są "dynamiczniejsze", mnie może trochę bardziej się podobają niż poprzednia odsłona.

Tak więc polecam spróbować samemu jak jest po zmianach, bo ja zostałem pozytywnie zaskoczony.

Tako rzecze,
Zaratustra

Ziuk

• Gość
Odp: Train Simulator 2014
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 26, 2013, 19:59:02 pm »
Czy są pociągi pancerne? Ja to bym pojeździł pociągiem Trockiego albo nawet tym co Lenina przewiózł. Ewentualnie mógłbym wozić Legion Czechosłowacki po Syberii.

akbar

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 11, 2013, 22:41:13 pm »
Recenzja: http://gry.interia.pl/recenzje/news-train-simulator-2014,nId,1040854
Przejechanie niektórych tras w Train Simulator 2014 zajmuje przeszło godzinę, przy czym dużą część tego czasu spędzamy na pilnowaniu prędkości i wspomnianych (a także tych niewspomnianych) w poprzednim akapicie szczegółów. Podczas zabawy możemy spokojnie uruchomić drugi komputer i robić na nim coś pożytecznego lub grać w coś innego, co nie wymaga nieustannego skupienia (hm, może Total War: Rome II?).
Jesteście w domu  :026:.

Offline zaratustra

• =OPS= Leader / GG: 2250882
  • Administrator
  • Dzida laserowa
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 11, 2013, 23:52:27 pm »
No takie to są właśnie recenzje wszelkiej maści "redaktorów".... "Pilnowanie prędkości" to mniej więcej brzmi tak samo, jak "granie na pianinie, nie jest czymś trudnym, wystarczy pilnować, żeby w odpowiednim momencie uderzyć we właściwy klawisz, w między czasie można oglądać tv". Ja bym z chęcią zobaczył jak to się robi, co ten koleżka tam wypisuje i czy w ogóle potrafi trafić w peron  :banan.

Tako rzecze,
Zaratustra